Ваш Кошик Пустий 
 
Оплата в:

Кат-а-Рафтинг

спорядження для екстремальних видів спорту

Інтернет-Магазин

ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ТУРИЗМУ

Основною спеціалізацією нашого інтернет-магазину є роздрібна торгівля спорядженням для екстремальних видів спорту, товарами для туризму та активного відпочинку.

Ми базуємо нашу діяльність на принципі, що товари для екстремальних видів спорту повинні бути перш за все якісними. Тому пропонуємо Вам лише найкраще спорядження для екстремальних видів спорту, від відомих у всьому світі виробників. В нашому магазіні представлена лише якісна і легальна продукція. У нас немає і не буде дешевих неякісних товарів і це буз сумніву є однією із наших переваг.

З іншого боку, ми дбаємо й про доступність спорядження для активного відпочинку, вишукувючи для Вас насправді унікальні пропозиції в стосунку ціни до якості. Наші ціни на спорядження для туризму і відпочинку значно нижче, ніж в будь-яких інших магазинах. Плюс до всього, закуплене у нас спорядження доставляється нашим клієнтам за допомогою кур'єрської служби.

Головна перевага купівлі туристичного спорядження у нас полягає в тому, що всі операції в нашому інтернет-магазині здійснюються в віртуальному режимі. Так, будь-які товари для активного відпочинку ви можете вибрати і придбати вже зараз, навіть не виходячи з дому.

Коротко про Нас

Основною спеціалізацією інтернет-магазину Cat-a-rafting.com є роздрібна торгівля товарами для екстремальних видів спорту, туризму та активного відпочинку. З кінця 2007 року ми займаємося популяризацією екстремальних видів спорту в Україні, зокрема сплавів на катамаранах та рафтингу.

Контакти

вул. Бельведерська 26/30

Варшава, Польща, 00-594

тел: (+48) 534-34-11-00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.cat-a-rafting.com