Ваш Кошик Пустий 
 
Оплата в:

Кат-а-Рафтинг

спорядження для екстремальних видів спорту

«Декатлон» в Україні

ТОВАРИ КОМПАНІЇ «ДЕКАТЛОН»

Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є співпраця із відомою мережею туристичних супермаркетів «Декатлон». «Ми прагнемо, щоб якомога більше людей хотіли займатись спортом, і щоб задоволення від спорту стало доступним кожному». Об'єднавши всі види спорту під одним дахом, для «Декатлону» з самого початку пріоритетом стала доступність:

  • Доступна ціна, за умови високої якості товарів. Зручні магазини, оптимальна логістика, ефективна організація і вміння скорочувати витрати дають можливість «Декатлонові» регулярно знижувати ціни.
  • Доступність максимальної кількості товарів для покупця. Широкий асортимент товару забезпечують власні бренди «Декатлону»: Quechua, b'Twin, Kipsta, Tribord і т.д. .., а також товари міжнародних виробників.
  • Доступність для покупців додаткових послуг, що пов’язані зі спортом: майстерні велосипедів , та гірських лиж, заточка ковзанів тощо.

Коротко про Нас

Основною спеціалізацією інтернет-магазину Cat-a-rafting.com є роздрібна торгівля товарами для екстремальних видів спорту, туризму та активного відпочинку. З кінця 2007 року ми займаємося популяризацією екстремальних видів спорту в Україні, зокрема сплавів на катамаранах та рафтингу.

Контакти

вул. Бельведерська 26/30

Варшава, Польща, 00-594

тел: (+48) 534-34-11-00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.cat-a-rafting.com